Sokrates Odszkodowania

Logowanie
Zapomniałeś hasła?Uwaga!

 

Numery telefonów Sokrates Odszkodowania uległy zmianie:


tel 24H: +48 42 237 37 27

fax 24H: +48 42 237 37 27 wew. 8


POMOC 24 H dla osób poszkodowanych w wypadkach.

Biuro działa codziennie od PN do PT w godz 8-20.


Zmieniamy się dla Ciebie. Dziękujemy.

Zespół Sokrates Odszkodowania.

 

O FIRMIE

 

Sokrates odszkodowania to ogólnopolska firma wywodząca się z Łodzi, specjalizująca się w pomaganiu osobom poszkodowanym i ich bliskim odzyskać od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych należne im odszkodowanie.
Sokrates odszkodowania Łódź to firma która bardzo szybko się rozwija, mamy już ponad 500 agentów w całej Polsce, którzy bezpośrednio docierają do osób poszkodowanych niosąc im profesjonalną pomoc. Działamy na rynku już od ponad 3 lat nasza wiedza i doświadczenie gwarantują klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Zatrudniamy specjalizujących się w prawie cywilnym radców prawnych i adwokatów dlatego 87,6% spraw prowadzonych przez nas spraw jest zakańczanych etapem sądowym.

Jesteśmy specjalistami spoza schematu. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego żeby ułatwić osobom poszkodowanym dostęp do naszych usług od roku dynamicznie rozbudowujemy naszą sieć agentów. Nasze oddziały są już w każdym województwie.ZESPÓŁ  


W skład firmy wchodzi kilkunastoosobowy zespół doświadczonych prawników, który zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Naszych klientów reprezentują wyłącznie profesjonaliści w tym zatrudnieni adwokaci, radcy prawni, aplikanci adwokaccy kierujący się w codziennej pracy Kodeksem Etycznym. Współpracujemy z lekarzami dokonującymi oceny szkody.
Nasz profesjonalizm, potwierdzony jest wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Kancelarii Prawnej.


NASZ CEL 


Naszym celem jest zapewnienie pomocy prawnej bezpośrednio osobom  które w wyniku wypadku komunikacyjnego, w pracy, w rolnictwie, błędu lekarza lub w innych okolicznościach poniosły szkodę materialną, odnieśli obrażenia ciała lub doznały rozstroju zdrowia. Pomagamy również uzyskać odszkodowanie osobom, które w wyniku wypadku straciły osoby im bliskie i w związku z tym znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Reprezentując poszkodowana osobę staramy się uzyskać dla niej jak najwyższe odszkodowanie. Jeżeli jest to możliwe w danym przypadku występujemy nie tylko o jednorazowe odszkodowanie ale również o zadośćuczynienie, ustanowienie renty, ustalenie odpowiedzialności pozwanego za dalsze pogorszenie stanu zdrowia i utratę zdolności do pracy w przyszłości. 

Nasza pomoc jest kompleksowa, pomagamy zarówno przy kompletowaniu odpowiedniej dokumentacji związanej z wypadkiem, prowadzimy polubowne negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeń, a jeżeli jest to konieczne reprezentujemy poszkodowanych w dochodzeniu należnego im odszkodowania przed sądem.MISJA I WIZJA FIRMY

Misją firmy Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o. jest osiągnąć pozycję lidera na rynku odszkodowań dzięki swoim działaniom, które poprawią jakość życia ludzi w kraju i na świecie , zawsze troszcząc się o interes klienta. Naszą wizją jest być jak największą i najlepszą firmą zajmującą się odzyskiwaniem odszkodowań w Polsce.